Görüşleriniz

Tayfun Topaloğlu hakkındaki görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yayın tarihi Kategoriler Genel

“Görüşleriniz” üzerine 5 yorum

 1. Yaşamın doğmak ve ölmek arasında geçen bir tren yolculuğu olduğunu düşünüyorum
  aslında hepimiz aynı ray üzerinde, aynı trende sadece farklı vagonlarda ve pencereden neye bakıyorsak onu görüyoruz ve yaşıyoruz hayatımızda.Ama nedense sen trenin üztünde gidiyorsun, geceleri yıldızları, gündüzleri kuşları seyrediyor, alabildiğine sınırsız düşünebiliyor, hayal kurabiliyorsun.Biz hayatı pencereden görmeye çalışırken, sen ise hiç bir zaman göremediklerimizi görüyorsun.
  Yıldız çocuğun hikayesi değil ama bu senin hikayen

 2. sitenize bayıldım deneyimlerinizden faydalanmak isterim..

 3. merhaba,
  sitenizi bir araştırma yaparken tesadüfen buldum ve okurken çok keyif aldım. bende sizinle aynı alanda yüksek lisans yapıyorum. umarım bende sizin kadar alanına hakim biri olabilirim. ellerinize sağlık…

 4. yeniden düş’günlük ‘ e yazmanız güzel… evet su yolunu bulur değil mi??? aslında bu benim de, bu aralar aklımda bulunması gereken bir cümle… “su yolunu bulur.”

 5. Merhabalar Tayfun Bey,

  Bazı araştırmalar yaparken sizi ve e-motivasyon.net’i buldum.Yazılarınızı ve “DeePeaK” ve “Kimyon” gibi size özgün olan seminerlerinizi inceledim. Verdiğiniz eğitimler, seminerler gerçekten çok ilgi çekici ve farklı bir yapıda buldum.

  Sizin gibi yetkin, farklı düşüncelere sahip bir eğitmen, yazar, koçu okulumuzda düzenleyeceğimiz, ulusal ve uluslararası çaplı bir düzeyde gerçekleşecek olan,
  ” 9. TÜRKİYE KARİYER PLANLAMA KONGRESİ’NDE”
  sizi de aramızda görmek isteriz.
  Bilgi, deneyimleriniz ve yaptığınız çalışmalarla genç nesillere ışık tutacağınıza eminim.

Yorumlar kapalı.